Strona Główna AUTOARS
PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODOWY
Tel: +48 91 333 21 31; kom: +48 601 509 307
Szczecin, ul. Krakowska 59d

Chip Tuning



Optymalizacja – tuning oprogramowania pojazdu:
- zwiększa moc silnika,
- podnosi komfort i bezpieczeństwo jazdy,
- w silnikach diesla zmniejsza zużycie paliwa!

* Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta.

Skontaktuj się z nami już teraz: tel. 601 509 307.





Jesteśmy serwisem instalacyjnym największej na świecie firmy zajmującej się tuningiem samochodów. Jest to brytyjska firma Quantum Tuning (www.quantumtuning.co.uk) z siedzibą w Londynie. Firma ta zajmuje się optymalizacją oprogramowania w samochodach wszelkiego typu. Quantum posiada ponad 800 serwisów instalacyjnych na całym świecie i wykonuje ponad 2500 tuningów miesięcznie.



Tuning silników wykonujemy przez zmianę oprogramowania (tzw. mapy) komputera w silnikach diesla i benzynowych, co pozwala na:
- podniesienie mocy i momentu obrotowego nawet o 25-30%,
- lepszą reakcję auta na pedał gazu,
- lepsze dopasowanie (optymalizację) mocy i momentu obrotowego do potrzeb w danej sytuacji drogowej czyli zwiększenie przyjemności z jazdy,
- bezpieczniejsze wyprzedzanie,
- zmniejszenie zużycia paliwa w silnikach diesla, zwykle o 10% lub więcej.

Efekty widać na przykładowym wykresie:


Źródło: www.quantumtuning.co.uk

Tuning z firmą Quantum ma na celu podniesienie mocy i ekonomiki zużycia paliwa przy zachowaniu wszystkich parametrów w granicach bezpiecznych dla trwałości silnika i elementów przeniesienia napędu.

Optymalizację oprogramowania wykonujemy w samochodach większości marek (m.in. Audi, Volkswagen, Land Rover, BMW, Skoda, Ford, Opel, Seat i wiele innych). Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego auta lub zadzwoń do nas: tel. +48 601 509 307.